Zapisy na warsztaty

Niniejszy formularz służy do rejestracji do uczestników warsztatu – webinarium „SUMP w systemie planowania polityki rozwoju na nową perspektywę finansową” 21 stycznia 2021 r. w godz. 9:00-12:15.

Prosimy o wypełnienie formularza do 19 stycznia 2021 r.

Po rejestracji otrzymają Państwo link do webinarium oraz agendę. Nie obowiązują limity liczby uczestników, jednak webinarium jest przeznaczone tylko dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i ich podmiotów zależnych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail informacji o projekcie SUMP oraz przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Wolański sp. z o.o., z siedzibą w 00-193 Warszawa, ul. Stawki 8/7, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.