Zaproszenie na warsztaty ,,SUMP w systemie planowania polityki rozwoju na nową perspektywę finansową"

Kontynuując działania w ramach projektu pilotażowego SUMP, mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie warsztatowe skierowane do miast – odbiorców wsparcia w ramach pilotażu SUMP pt. SUMP w systemie planowania polityki rozwoju na nową perspektywę finansową.

Szkolenie przeprowadzone zostanie przez przedstawicieli konsorcjum firm IMS Sp. z o.o. i Wolański Sp. z .o.o. w ramach umowy zawartej przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych na świadczenie usług doradztwa dla potencjalnych beneficjentów środków unijnych POIiŚ 2014-2020 w zakresie działań związanych z przygotowaniem i wdrożeniem Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 stycznia 2021 roku w formule warsztatowej (webinarium) w godzinach 9:00-12:15.

Prosimy o zarezerwowanie tego terminu w Państwa kalendarzach. Szczegółowa agenda szkolenia oraz link z dostępem zostaną udostępnione przed terminem szkolenia.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Rejestracji proszę dokonywać za pośrednictwem strony internetowej: https://plany.mobilnosci.pl/rejestracja w terminie do 19 stycznia 2020 roku. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo link do seminarium.

W formularzu rejestracyjnym prosimy o podanie hasła „PlanMobilnosci” (odblokowanie następuje jednorazowo, system „pamięta autoryzację” i później już więcej nie prosi o hasło). Spotkanie składa się jedynie z części plenarnej (wspólnej dla wszystkich), na której nie obowiązuje limit liczby uczestników. Nagranie i prezentacja z webinarium będą dostępne na stronie plany.mobilnosci.pl

Serdecznie zapraszamy.